• Наша адреса: 39603, Полтавська область, м.Кременчук, вул.Богдана Хмельницького, 66
  • Реєестрація
  • Вхід

КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

ЗАГАЛЬНО-ОСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ - ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №2

Сторінка психолога

Зараз стрес присутній у житті кожного українця, проте впливає він на кожного по-різному. 

З початку війни більшість із нас опинилася в тісних зв’язках зі своїми родичами. Тож не дивно, що сварки чи непорозуміння між близькими людьми зараз трапляються частіше. 

«Ким ти хочеш стати, коли виростеш?» – Це питання з покоління в покоління цікавить будь-яких батьків і численних родичів. Добре, коли дитина з дитинства мріє стати лікарем або вчителем. Але що робити тим дітям, які протягом усіх 10 шкільних років так і не визначилися з вибором професії?

У більшості випадків батьки таких дітей починають наполягати на своїх варіантах і дитина ламається. Гаразд, якщо батькам вдалося вгадати з вибором майбутньої професії свого чада. А якщо ні? Ось тоді нещасній людині доведеться перебирати купи паперів в задушливому офісі або лікувати остогидлих хворих.
Якщо ви відноситеся до другої категорії людей і не знаєте, як вибрати професію, тоді ми спробуємо допомогти вам в цій нелегкій справі!
Отже, поїхали!

Люди, які планують жити лише після війни, мають синдром відкладеного життя.

У більшості людей, які знаходяться у відносній безпеці, наразі виникає сумнів «а чи доречно зараз чомусь радіти, щось святкувати?». Так, так і ще раз так. 

Хвилювання — це передусім нервовий стан людини. Також це поняття означає думки, які наповнюють людину тривожністю за майбутнє та не дають спокою. Зараз цей стан супроводжує українців усюди. 

Насправді все наше життя складається з невизначеності. Навіть якщо спробувати не брати до уваги війну, навіть у мирний час жоден із нас не знає, що з ним буде за 5 хвилин, завтра, через рік, коли він чи вона вийде на вулицю або зайде в приміщення.

Сильне емоційне потрясіння, стрес, відчуття небезпеки можуть викликати у вашої дитини психологічну травму. Читайте нижче, як визначити, що у вашої дитини психологічна травма, та як ви можете їй допомогти. Якщо дитині потрібна допомога спеціаліста - можна звертатися на дитячу гарячу лінію нашого партнера Ла Страда-Україна/La StradaUkraine, яка працює в онлайн режимі. Щоб отримати консультацію пишіть: