• Наша адреса: 39603, Полтавська область, м.Кременчук, вул.Богдана Хмельницького, 66
  • Реєестрація
  • Вхід

КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

ЗАГАЛЬНО-ОСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ - ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №2

Сторінка психолога

7% дітей в Україні у віці від 11 до 17 років зазначили, що стикалися з проблемою булінгу!
4 травня, в Міжнародний день протидії булінгу, закликаємо батьків ще раз поговорити зі своїми дітьми про булінг. 
 Інформація, яку варто знати батькам та дітям про булінг. 
Що таке булінг, або цькування?
-Це свідомі дії, що мають характер насильства і вчиняються однією дитиною, групою дітей або дорослою людиною стосовно іншої дитини або дорослого, які пов’язані навчальним процесом.
-Чим булінг відрізняється від конфлікту?
Булінг відрізняється від сварки або конфлікту кількома ознаками:
☑систематичність (повторюваність) дій – вчинення в різних формах насильства двічі й більше разів стосовно однієї і тієї ж людини;
☑злий умисел – коли метою дій кривдника є умисне заподіяння шкоди, приниження, страху, тривоги, бажання підпорядковувати іншу людину своїм інтересам або спричинити її ізоляцію від інших;
☑дисбаланс сил – кривдник сильніший за постраждалого як фізично, так і психологічно; відсутність розкаяння в кривдника.
-Які форми прояву булінгу бувають? Що робити, коли ваша дитина є свідком булінгу? Що робити, коли ситуація булінгу сталася з вашою дитиною? Як доказати прояви булінгу? Які покарання передбачені законом? 
*Шукайте відповіді в буклеті “Про булінг для дітей”: https://bit.ly/34VKooq 
*Що таке кібербулінг та які його прояви? Що робити, щоб зменшити ризик кібербулінгу? Як зупинити булінг стосовно дитини? 
*Шукайте відповіді в буклеті “Про кібербулінг для дітей”: http://bit.ly/2UJ9Ha8 
Булінг необхідно зупиняти, замовчування проблеми не вирішить її, а безкарність буде провокувати булера на подальші атаки.

1. Антивірус і блокування спливаючих вікон
Це базове правило дозволяє відфільтрувати велику частину вірусного контенту та шкідливих сайтів. Антивіруси обов’язково мають бути встановлені на кожному комп’ютері та вчасно обновлятись. А для блокування підозрілої реклами та спливаючих вікон можна встановити розширення для браузерів, такі як AdBlock або AdMuncher.

7 порад, як зосередитись на виконанні завдань:

Прийом та реєстрація заяви (повідомлення) з приводу вчинення домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, та в залежності від того хто звернувся реєструють увідповідному журналі, а саме:

Алгоритм взаємодії суб'єктів у разі надходження звернення (повідомлення) щодо вчинення домашнього насильства стосовно недієздатної особи або з боку недієздатної особи на території Кременчуцької міської територіальної громади

 Для допомоги у визначенні та виборі майбутьньої професії та подальшого місця навчання допоможуть  наступні посилання:

Сьогодні 17 лютого щорічно у світі відзначають День спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day). Вперше його запровадили в американському місті Денвері ще 1995-го, проте з кожним роком це свято набуває все більшої популярності та заохочує всіх робити спонтанні добрі справи.