• Наша адреса: 39603, Полтавська область, м.Кременчук, вул.Богдана Хмельницького, 66
  • Реєестрація
  • Вхід

КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

ЗАГАЛЬНО-ОСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ - ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №2

Сторінка психолога

1. Антивірус і блокування спливаючих вікон
Це базове правило дозволяє відфільтрувати велику частину вірусного контенту та шкідливих сайтів. Антивіруси обов’язково мають бути встановлені на кожному комп’ютері та вчасно обновлятись. А для блокування підозрілої реклами та спливаючих вікон можна встановити розширення для браузерів, такі як AdBlock або AdMuncher.

7 порад, як зосередитись на виконанні завдань:

Прийом та реєстрація заяви (повідомлення) з приводу вчинення домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, та в залежності від того хто звернувся реєструють увідповідному журналі, а саме:

Алгоритм взаємодії суб'єктів у разі надходження звернення (повідомлення) щодо вчинення домашнього насильства стосовно недієздатної особи або з боку недієздатної особи на території Кременчуцької міської територіальної громади

 Для допомоги у визначенні та виборі майбутьньої професії та подальшого місця навчання допоможуть  наступні посилання:

Сьогодні 17 лютого щорічно у світі відзначають День спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day). Вперше його запровадили в американському місті Денвері ще 1995-го, проте з кожним роком це свято набуває все більшої популярності та заохочує всіх робити спонтанні добрі справи. 

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.