• Наша адреса: 39603, Полтавська область, м.Кременчук, вул.Богдана Хмельницького, 66
  • Реєестрація
  • Вхід

КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

ЗАГАЛЬНО-ОСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ - ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №2

Новини

01
21
2022

18 січня відбувся просвітницький захід з шкільним офіцером поліції на тему "Попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки".

01
19
2022

Вітаємо вчителів - предметників, які у 2022-2023 н.р. забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти "Нова українська школа: перехід на наступний рівень" із отриманням сертифікатів.

11
17
2021

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів активної життєвої позиції, суть якої полягає не стільки в тому, щоб терпіти чужий спосіб життя, поведінку, звичаї, почуття, думки, ідеї або вірування, але охоче визнавати та приймати поведінку, переконання і погляди інших людей, які відрізняються від своїх власних, у КНВК 2 було проведено день ТОЛЕРАНТНОСТІ.

11
09
2021

Єднаймося, бо ми того варті! 9 листопада 2021 року в день української писемності та мови педагоги та учнівський колектив КНВК №2 долучилися до написання ХХІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. З великим задоволенням і наполегливою старанністю писали текст, який є початком нового роману відомого українського письменника Юрія Андруховича. Сам автор був і читцем диктанту. Патріотичний мовний марафон залучає молодь до величезного світу української державної мови!