• Наша адреса: 39603, Полтавська область, м.Кременчук, вул.Богдана Хмельницького, 66
  • Реєестрація
  • Вхід

КРЕМЕНЧУЦЬКА ГІМНАЗІЯ №2

Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавьскої області

Новини

05
16
2024

Нехай завжди горить ентузіазм в очах і розкриваються можливості. Це цікава участь, в ній багато сил і прагнення! Висловлюємо подяку науковому керівнику Худик Юлії Вікторівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи, учителю історії Кременчуцької гімназії №2 за підготовку учасниці.

05
16
2024

 Вишиванка — це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. 

05
02
2024

Учасників зустрічі ознайомили про роботу Верховної Ради України, процес розробки й прийняття важливих законопроектів, також про самореалізацію себе в майбутньому.  

05
02
2024

 "Мистецтво, що дарує життя". 

04
26
2024

Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль. Серед природних і техногенних катастроф, які сталися упродовж історії людства, Чорнобильська займає особливе місце. Вона засвідчує всемогутність і безсилля людини. В гімназії пройшли онлайн-заходи, щодо вшанування пам'яті Чорнобильської АЕС.

04
26
2024

26 квітня 2024 року у Кременчуцькій гімназії 2 пройшов День цивільного захисту. Основна мета заходу – вироблення алгоритму ефективних дій безпеки життєдіяльності у дітей під час надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру. Учні та вчителі вдосконалили свої теоретичні знання щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє життя і здоров’я.

04
25
2024

Міжнародна організація праці (далі — МОП) — одна із найстаріших міжнародних міжурядових організацій. За рішенням організації 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці. За рекомендацією МОП девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці – «Вплив зміни клімату на безпеку та гігієну праці». Зміна погодних умов значно впливає на сферу праці, особливо на безпеку та здоров’я працівників. Тепловий стрес, забруднення повітря, ультрафіолетове випромінювання та інші екстремальні погодні явища стають частішими, підвищують ризик професійних захворювань та аварій.