• Наша адреса: 39603, Полтавська область, м.Кременчук, вул.Богдана Хмельницького, 66
  • Реєестрація
  • Вхід

КРЕМЕНЧУЦЬКА ГІМНАЗІЯ №2

Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавьскої області

Інформація для батьків


Радо вітаємо Вас на сторінках нашого розділу для батьків та інших близьких родичів, зацікавлених у якісній освіті своїх дітей.

Дана інформація допоможе Вам вирішити деякі батьківські проблеми, не заходячи у заклад освіти, не зустрічаючись з адміністрацією закладу та вчителями.

Ми створюємо безпечне та комфортне освітнє середовище, яке максимально сприятиме розвитку Вашої дитини в усіх сферах.

Рекомендації батькам

Якими діти народжуються – ні

від кого не залежить, але в

наших силах зробити їх

хорошими через правильне

виховання.

Плутарх

 

Сучасна сім'я все більше стає головною ланкою у вихованні дитини. Вона має забезпечувати  достатні матеріальні та педагогічні умови для інтелектуального, фізичного, морального та духовного розвитку.

Шановні батьки, пам'ятайте!

  1. Тільки разом у співпраці зі школою та громадськістю можна добитися бажаних результатів у вихованні й навчанні Ваших дітей.
  2. Цікавтесь розвитком, навчанням і поведінкою Ваших дітей. Для цього:
  • в умовах зеленої зони відвідуйте заняття, батьківські конференції та збори, зустрічайтесь з класним керівником і вчителями закладу освіти;
  • в умовах жовтої, помаранчевої та червоної зони – онлайн батьківські конференції та збори, консультацій для батьків, класних керівників, вчителів-предметників та адміністрації.
  1. Щоденно цікавтесь навчанням дитини. Радійте її успіхам, допомагайте їм. Не дратуйтесь із-за кожної невдачі, що спіткає дитину, не карайте і не ображайте її гідності, а допоможіть зрозуміти і усвідомити помилки, недоробки і загартуйте її силу волі своєю допомогою і розумінням.
  2. Привчайте дитину до самонавчання й до самоконтролю у виконанні домашніх завдань і обов'язків. Надавайте розумну допомогу у їх виконанні. Важливо викликати інтерес до навчання, але не муштрою і силою, а - добрим словом, підтримкою, порадою, терпінням і ласкою.
  3. Сприяйте тому, щоб дитина сформувала у собі активну життєву позицію: брала участь відповідно до протиепідемічних вимог у всіх класних, шкільних заходах, концертах, щоб не боялася декламувати, співати, танцювати, виконувала б сумлінно шкільні доручення, проводила політінформації, виховні години. Для цього необхідно бути в курсі шкільного життя, цікавитися планами дитини щоденно, допомагати підготуватися до уроку вивчити необхідне, підтримувати в дитині впевненість і сміливість.
  4. Співпраця учитель-учень-батьки буде залогом нашого успіху! 

З повагою, педколектив КНВК №2

 

ПОДІЛИТИСЯ У FACEBOOK